فروشگاه اینترنتی پاکشوما (طرح خرید اعتباری)

کاتالوگ 2023 >

آشنایی با شرکت پاکشوما

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما با هدف تولید لوازم‌خانگی بزرگ و کوچک در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد؛ و اکنون پس از چهل و شش سال فعالیت، یکی از برترین تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی ایران و خاورمیانه می باشد. خانواده محصولات پاکشوما در پنچ گروه محصول یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و کولر گازی مطابق با نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف صادراتی تولید می شوند.

45

بیش از 46 سال سابقه


نقطه آغازین در چهل و چند سال پیش آفرینش محصول ماشین لباس شویی Lady Wash بود که بعدها با همکاری های مشترک میان پاکشوما و فیلیپس، ال جی، مایدیا، کندی ، هوور و هایر ادامه پیدا کرد..

2250

اشتغال


یکی از فلسفه های توسعه کسب کار ما افزایش ضریب اشتغال در میان خانوارهای ایرانی در جهت خلق ارزش افزوده تولید ملی و کمک به رشد اقتصاد ملی است.

700

مراکز خدمات پس از فروش


برند ثبت شده پاک سرویس با بیش از ۷۰۰ مرکز در تمام نقاط جغرافیایی ایران به ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات گروه-برند پاکشوما و تأمین قطعات و لوازم یدکی انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ می‌پردازد.

9

میزان رضایتمندی


واحد بازاریابی گروه پاکشوما با انجام پیمایش های کمی دقیق از پنل های مصرف کنندگان در سطح گسترده، شاخص وفاداری و نرخ خالص ترویج کنندگان NPS را اندازه گیری نموده است که از بازه 1 تا 10 رقم 9 محاسبه شده است.

4.7

تحقیق و توسعه


گروه پاکشوما سالیانه ۴.۷٪ از کل گردش مالی شرکت را صرف سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه‌ی محصولات جدید خود می‌کند.

300 K

زیرساخت تولیدی


شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما به بزرگ‌ترین تولید کننده‌ی انواع لوازم خانگی سفید در خاورمیانه با زیر ساخت تولیدی پیش از ۳۰۰٬۰۰۰ متر مربع تبدیل شده است.

داســـتانِ مــا

تاریخچۀ پاکشوما از «هزار و سیصد و پنجاه و چهار» تاکنون

برند متخصص - متمرکزِ پاکشوما در سال 1354 خورشیدی تحت برند لیدی واش (Lady Wash) با طراحی صنعتی و تولید انواع لباسشوئی نیمه اتوماتیک کار خود را شروع کرد.

در ادامه و طی همکاری با شرکت فیلیپس (Philips) هلند و بعد از آن ال جی (LG) کره جنوبی، پاکشوما به توسعه محصول با آخرین تکنولوژی های روز دنیا در حوزه لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی پرداخت. در حال حاضر کارخانجات این شرکت در مساحتی به وسعت ۳۰۰٫۰۰۰ (سیصد هزار) مترمربع مستقر بوده و در آن چندین خطوط تولید مرتبط با گروه محصولات ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، یخچال و فریزر و کولر گازی در حال فعالیت هستند .

گروه پاکشوما با همکاری بزرگترین شرکت های تولیدی لوازم خانگی دنیا از جمله هایر اروپا – ایتالیا (Haier Europe) که مشتمل بر برندهای کندی، هوور و زیرووات می باشد و همچنین کمپانی مایدیا (Midea) به عنوان بزرگترین تولید کننده گروه لاندری- شوینده لوازم خانگی دنیا طبق ارزیابی موسسه فورچن گلوبال (Fortune Global) در سال 2017، محصولات خود را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه می نماید.

ارزش‌هـــایِ کلیدی

توجه ویژه به «طراحی صنعتی» (ایده تا محصول) از استراتژی های اصلی تولید برند پاکشوما است که در این باره تیم های تحقیقاتی و طراحی فنی مختلفی در کشورهای کره جنوبی / چین و آلمان با مشارکت گروه پاکشوما به مهندسی و سفارش سازی طراحی محصولات بر پایه تحقیقات بازاریابی مستمر در ایران در حال فعالیت می باشند.

نوآوری

ارائه راه حل های استراتژیک بر اساس سنجش نیازهای مشتریان بر پایه تحقیقات بازاریابی مستمر در ایران و کشورهای منطقه

طراحیِ صنعتیِ متمایز

مشارکت با تیم های طراحی فنی و RD در کشورهای آلمان، ایتالیا، چین و کره جنوبی

کیفیت

توسعه سیستم های مدیریت کیفیت جامع (TQM) و آزمون استانداردهای کیفی محصولات

سرمایه ایرانی

ارائه محصولات با کیفیت بالاتر نسبت به رقبا به بازار برای نیم قرن و جاری سازی اخلاق حرفه ای با الهام از آموزه های ایرانی و اسلامی و با بینش جهانی


سرمایه انسانی

یکی از فلسفه‌های توسعه کسب کار ما افزایش ضریب اشتغال در میان خانوارهای ایرانی در جهت خلق ارزش افزوده تولید ملی و کمک به رشد اقتصاد ملی است. در این راستا پاکشوما در اشتغال زایی نزدیک به ۲۲۵۰ نفر نیروی انسانی مستقیم جوانان ایران زمین به ایفای نقش پرداخته است.

دوــــــــتدارِ محیطِ زیست

دستیابی به تعادل میان محیط زیست، جامعه و اقتصاد برای برآوردن نیازهای امروزی بدون به خطر انداختن توانایی نسل‌های بعدی برای برآوردن نیازهایشان ضروری است. از همین رو، پاکشوما به عنوان یک برند مدرن و حرفه‌ای با اخذ گواهینامه رسمی استاندارد ISO14001:2015 در مدیریت محیط زیست و پیرامون، متعهد و ملزم به رویکردی سیستمی به مدیریت محیط زیست می‌باشد.