فروشگاه اینترنتی پاکشوما (طرح خرید اعتباری)

کاتالوگ 2023 >

رویه بازگرداندن کالا


رویه های مرجوعی لباسشویی، ظرفشویی، یخچال فریزر و کولرگازی
مرجوعی سلیقه های/ انصراف از خرید:
مرجوعی کالا به دلیل تعویض سلیقه های و یا انصراف از خرید تنها در صورتی مورد تایید است که کالا از شرایط اولیه خود خارج نشده و به همان صورت که دریافت شده است، تحویل داده بشود . در صورتی که محصول و یا بسته بندی آن آسیب دیده باشد، مشتری میبایست از دریافت کالا خودداری کند .
بسته بندی محصول توسط مشتری باز شده باشد:
در این حالت خدمات پس از فروش و فروشنده مسئولیتی بابت ایرادات محصول ندارند. در صورتی که بسته بندی محصول آسیب دیده باشد، مشتری میبایست از دریافت کالا خودداری کند .
بسته بندی توسط نماینده خدمات پس از فروش باز شده باشد:
در این حالت تمامی ایرادات مشاهده شده توسط نماینده خدمات پس از فروش ثبت و مطابق با شرایط ضمانت، مشتری خدمات لازمه را دریافت می کند .
کسری اقلام محصولات:
در صورتی که قسمتی یا قطعه ای از محصول خریداری شده، در بسته بندی وجود نداشته باشد، در صورت باز شدن بسته بندی توسط نماینده خدمات پس از فروش، مشتری خدمات لازم را در سریعترین زمان ممکن دریافت خواهد کرد و در صورتی که بسته بندی توسط مشتری باز شده باشد، کسری اقل م بسته بندی به هیچ عنوان شامل خدمات نمیشود و عواقب آن معطوف به مشتری خواهد بود.
قوانین و رویه های مربوط به جاروبرقی
مشتری میتواند بدون حضور نماینده خدمات پس از فروش بسته بندی محصول را باز کرده و سلامت ظاهری و فنی محصول را بررسی کند و در صورتی که محصول خریداری شده دارای ایرادی باشد، بعد از تماس با شماره 1608 ؛ خدمات پس از فروش، خدمات لازم به مشتری اعطا خواهد شد.
ثبت کارت ضمانت محصولات
مشتری پس از دریافت محصول موظف است تا حداکثر ظرف 15 روز پس از دریافت محصول، شناسه 15 رقمی کارت ضمانت خود را در وبسایت www.pakservice.org ثبت کرده و یا پس از تکمیل آن به دفتر خدمات پس از فروش ارسال کند، در صورتی که مشتری ثبت کارت ضمانت خود را انجام ندهد، تاریخ شروع ضمانت از زمان تولید محصول در نظر گرفته می شود.