فروشگاه اینترنتی پاکشوما (طرح خرید اقساطی)

کاتالوگ 2022 >

رویه بازگرداندن کالا


رضایت مشتریان همواره از الویت‏‌های شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما بوده و از این رو همواره می‏‌کوشیم تا سفارش‌ها در شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. با این وجود ممکن است مشکلاتی پیش آید که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش مرتفع خواهند شد. لطفاً توجه داشته باشید بازکردن جعبه و نصب محصولاتی که باید توسط نصاب مجاز شرکت راه‌اندازی شوند (مانند ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و نظیر آن)، تنها باید توسط نصاب شرکت انجام شود. برای این منظور با نمایندگی‌های مجاز ما تماس حاصل فرمایید. در غیر این صورت امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش از بین خواهد رفت.

شرایط عودت کالا

 1. درصورتی که کالای خریداری شده از نظر مشخصات فیزیکی و یا ظاهری با اطلاعات مندرج در وبسایت مغایرت داشته باشد:
  • وجود مغایرت باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما از طریق تلفن (88551627 021 داخلی 329) یا ایمیل (info-pak@credit.pakshoma.com) اطلاع داده شود.
  • درصورتی که مغایرت، بدون استفاده و بازکردن کالا قابل مشاهده باشد، مانند رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود بوده و از آن استفاده نشده باشد.
  • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون بازکردن بسته‌بندی وجود داشته باشد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری تنها در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
  • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با بازکردن بسته‌بندی کالا ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدً خودداری شود.
  • استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به پاکشوما سنتر بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا درج هرگونه توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری بر روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت کالا را از بین خواهد برد.
 2. درصورتی که کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:
  • آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی موجود باید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما سنتر از طریق تلفن (88551627 021 داخلی 329) یا ایمیل (info-pak@pakshomacenter.com) اطلاع داده شود.
  • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شده و از دور ریختن آن اکیدا خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی مقدور بوده که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. درج هرگونه برچسب یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 3. در صورتی که مشتری از خرید خود منصرف شود:
  • درصورتی که پس از دریافت کالا، مشتری از خرید خود منصرف شود، می‌بایست حداکثر ظرف مدت 7 روز انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش پاکشوما سنتر اطلاع دهد.
  • در این حالت، عودت کالا تنها پس از تایید کارشناس خدمات پس از فروش، در صورتی مقدور است که کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) بوده، از آن استفاده نشده باشد و به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، ارسال شود. لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.
  • در صورت انصراف از خرید، کلیه هزینه‌های مربوط به ارسال کالا بر عهده مشتری خواهد بود.

شرایط تحویل:

تعهد پاکشوما ارسال کالا از درب کارخانه به درب ساختمان طی ۶ روز کاری بوده و هزینه ارسال آن به عهده مشتری می باشد.

تمامی سفارشات مشتریان مستقیماً از کارخانه ی پاکشوما واقع در استان قم، برای مشتریان محترم ارسال می گردد.

شرایط نصب و راه اندازی:

در صورت ثبت سفارش و خرید محصول از طریق سایت پاکشوما، نصب و راه اندازی محصول خریداری شده، برای مشتریان محترم در سریعترین زمان ممکن انجام می پذیرد.
بدیهی است در صورتی که در زمان نصب، نیاز به انجام عملیات های اضافی از جمله سوراخ کردن کابینت، دیوار و …. و یا لوله کشی بیشتر از میزان مشخص شده در موارد تحویلی همراه با محصول، یا موارد مربوطه به برق کشی و اموری از این قبیل باشد، هزینه‌های آن طبق تعرفه های مربوطه توسط نصاب دریافت می گردد.

لازم به ذکر است که هزینه‌های مربوط به ایاب و ذهاب طبق ضوابط شرکت دریافت می گردد/.